Mamaja lë fëmijë e pajetë në dyqan dhe ikën jashtë, ajo që ndodh do ju prekë pa masë

NOA
0 views
Published on Nov 27, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Pretendimi per penallti

  Panorama
  11 views
 • 0:05

  Pritja e Frasherit

  Panorama
  73 views
 • 0:07

  Gjuajtja e Limajt

  Panorama
  109 views
 • 1:10

  Penalltia e humbur e Goxhajt

  Panorama
  1.5K views
 • 0:26

  Goli i dyte i Bylisit

  Panorama
  2.6K views
 • 0:43

  Goli i Bylisit

  Panorama
  2.5K views
 • 0:20

  Rasti i Murtaj

  Panorama
  400 views
 • 0:16

  Rastet e Bylisit

  Panorama
  247 views
 • 0:27

  Rasti i Murtajt

  Panorama
  195 views
 • 0:27

  grizman simeone

  Panorama
  588 views
 • 0:17

  Bylisi rast

  Panorama
  151 views
 • 0:27

  Gjuajtja e rrezikshme e Peposhit

  Panorama
  122 views
 • 0:19

  Rasti i rrezikshëm, gjuajtja e Hasanit

  Panorama
  174 views
 • 0:11

  Goli i Edon Hasanit

  Panorama
  1.4K views
 • 0:08

  Tifozet e Tiranës në Ballsh

  Panorama
  309 views