Ramadani shënon për Veljen

SYRI.net
1 views
Published on Nov 26, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 4:32

  'Reformat për integrimin në BE do të sjellin...', mesazhi i fortë i ambasadores amerikane, flet dhe për krimin e korrupsionin

  Panorama
  17 views
 • 1:02

  "Sot në spital, të rinj me simptoma të rënda", Manastirliu del me thirrjen e fortë

  Panorama
  315 views
 • 0:9

  ARTUR SETIEN

  Panorama
  511 views
 • 1:56

  "O k*re, o ndyrsirë!"/ Plas keq sherri mes vajzave, shpulla dhe grushta kokës

  JOQ Albania
  22.8K views
 • 0:24

  Aksident i rende

  JOQ Albania
  788 views
 • 0:18

  Shpërthim në një fabrikë fishekzjarrësh në Turqi, 50 të plagosur

  NOA
  10 views
 • 0:45

  Shperthen fabrika e fishekzjarreve ne Turqi

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 1:38

  Shpërthim në fabrikën e fishekzjarreve, të paktën 50 të plagosur. Ja pamjet

  Panorama
  47 views
 • 0:18

  Meta ia merr valles

  Panorama
  182 views
 • 1:24

  PD denoncon Qeverinë Rama: Largimi i shqiptarëve, alternativa e vetme e Rilindjes

  Panorama
  35 views
 • 0:15

  Bernardo Silva nuk duartroket lojtaret e Liverpulit

  Panorama
  6.7K views
 • 0:13

  ramos penallti

  Panorama
  386 views
 • 0:27

  Nënë e bijë u gjetën pajetë, flet banorja e pallatit: Kisha disa ditë që nuk i kisha parë

  NOA
  8.9K views
 • 0:04

  Kuro rast i shperdoruar

  Panorama
  235 views
 • 0:06

  Pretendimi per penallti i Teutës

  Panorama
  928 views