Flet zedhensja e policise, arrestohet në një lokal në Tiranë shume i kerkuari..

Vloranews
0 views
Published on Nov 26, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:27

  Të veshur si policë, 5 persona kapen në kufi me drogë

  NOA
  37 views
 • 0:31

  Puthje pasionante dhe kërcim, Genta Ismajli del publikisht me të dashurin

  NOA
  506 views
 • 3:28

  Veprimi i kësaj vajze të verbër me autizëm i la të gjithë pa fjalë

  NOA
  40 views
 • 0:38

  Me shpejtësi 173 km/h dhe manovra të rrezikshme, çfarë ndodhi gjatë natës në Tiranë-Elbasan

  NOA
  68 views
 • 0:16

  Aksident tel "Vaso Pasha", perplasen tre makina

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:28

  Tifozët anglezë nuk përmbahen në Kosovë, shpërthejnë në të shara: Të q*fsha Serbinë

  JOQ Albania
  5.7K views
 • 0:39

  Shpërthejnë në Kosovë tifozët anglezë: Të q*fsha Serbinë!

  JOQ Albania
  9.0K views
 • 1:00

  Vogëlushja që flet me shoqen imagjinare në telefon, kjo video është bërë hit

  NOA
  309 views
 • 0:26

  olsi besi

  InfoKosova
  101 views
 • 0:24

  yO99

  Panorama
  62 views
 • 0:17

  2-1

  Panorama
  899 views
 • 0:23

  2-0 BELGJIKA

  Panorama
  403 views
 • 0:9

  Pamje të rënda nga aksidenti tragjik në Kamëz, gruaja dergjet e shtrirë në asfalt në pritje të ambulancës

  JOQ Albania
  5.7K views
 • 0:33

  Belgjikë U19- Shqipëri U19 1-0

  Panorama
  370 views
 • 0:25

  Pamje të rënda nga aksidenti tragjik në Kamëz, gruaja dergjet e shtrirë në asfalt në pritje të ambulancës

  JOQ Albania
  12.3K views