Njohja si në përralla e këngëtarit shqiptar me partneren e tij

NOA
0 views
Published on Nov 25, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Flet gruaja e 37-vjeçarit që kërcënoi me armë policinë: Policia gënjen, pse nuk i çojmë fëmijët në shkollë

  NOA
  33 views
 • 0:37

  Vodhi nen kercenim me thike dalin pamjet

  JOQ Albania
  275 views
 • 0:49

  IKMT prish me shpërthim të kontrolluar 6-katëshin në Durrës, dëmtime në pallatet përreth

  NOA
  130 views
 • 0:22

  Zbulohet shuma e marrë te Kredo.al, kapet i dyshuari për grabitjen/ Pamjet

  NOA
  132 views
 • 1:29

  Hidhet në erë pallati i ‘VIP-ave’/ Dëme në bizneset pranë, lëndohet një prej pronarëve

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:15

  Tifozet e Portos

  Panorama
  43 views
 • 1:30

  Kush janë dy shqiptarët e arrestuar për trafik kokaine, pamjet e operacionit ndërkombëtar

  NOA
  78 views
 • 0:40

  Përdhunimi i 15-vjecares nga Abaz Doga. Ja si sillej roja e e shkolles para nxenësve, kendonte me DJ kengen Zemër

  Panorama
  11.7K views
 • 0:10

  I kërkuar për tentativë vrasje dhe armëmbajtje pa leje, arrestohet 42-vjeçari

  JOQ Albania
  185 views
 • 0:10

  Policia dhe FNSH, kapin një person me rrezikshmëri të lartë/ Emri

  NOA
  61 views
 • 0:41

  Basha nxjerr videon nga Thumana: ‘Puna’ zgjati sa vizita dhe transmetimi me regji qendrore

  NOA
  38 views
 • 0:43

  “Oh zemër, zemër”, del videoja e Abaz Dogut duke u kënduar fëmijëve në shkollë

  NOA
  5.4K views
 • 0:39

  Kontrolle me dronë dhe 100 policë në Fier, zbulohen fidanë kanabisi

  NOA
  136 views
 • 2:51

  Skandaloze/ "Ta ha p...", Abaz Dogu i nxjerr organin gjenital dy vajzave të reja në video chat

  JOQ Albania
  76.2K views
 • 0:29

  Protestat në SHBA, shqiptarët dhe italianët dalin me shkopinj në duar për të ruajtur bizneset e tyre

  JOQ Albania
  6.9K views