Donte t'i bënte foto nga afër, elefanti e vret në vend. Pamje të frikshme

JOQ Albania
0 views
Published on Nov 25, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:14

  Situatë e pazakontë në Himarë, deti futet brenda bizneseve

  Panorama
  104 views
 • 0:28

  Himare, stuhi ne det

  Panorama
  133 views
 • 0:06

  E FUNDIT/ Shkrumbohet makina tek "Zogu i Zi", qytetari: Ishte me gaz

  JOQ Albania
  580 views
 • 4:04

  Ku ndryshon rasti Astirit nga ai i Hamallajt?/ Ja përse triumfoi terrori policor dje

  JOQ Albania
  655 views
 • 0:58

  "Lëshoje mo lëshoje"/ Plas keq tek "Qyteti Studenti", tensionohet situata mes policisë dhe studentëve

  JOQ Albania
  7.5K views
 • 0:33

  “Kushte si në Afrikë, tarifat si Amerikë”/ Policia përleshet me studentët tek "Qyteti Studenti", qytetari: I kapën prej fyti

  JOQ Albania
  3.4K views
 • 1:00

  Ishte me shpejtësi, makina përplaset me bordurën në Milot-Mamurras

  Panorama
  252 views
 • 6:25

  Olsian Cela kandidati per kryeprokuror flet per gjendjen e sistemit dhe mangesite- Godasim vetem te dobetit

  Panorama
  484 views
 • 10:00

  Olsian Cela flet per arrestimet dhe platformen e tij

  Panorama
  389 views
 • 1:9

  Martesa përfundon në sherr, pamjet përfundojnë në rrjet! Çifti padit hotelin

  NOA
  968 views
 • 0:53

  Burri vdes në spital, familjarët: Fajin e kanë mjekët

  JOQ Albania
  158 views
 • 2:48

  Shkelja e ligjit- Fatjona Memcaj tregon friken e saj

  Panorama
  164 views
 • 0:18

  Zbulohen fjalët që pëshpëriti Ronaldo para Sarrit gjatë momentit të zëvendësimit

  JOQ Albania
  211 views
 • 1:02

  Iku nga Top Channel, zbulohet ku do e shohim moderatoren seksi

  NOA
  185 views
 • 1:00

  Rama fton qytetarët te “Skënderbej” më 16 dhe 17 nëntor, çfarë do të ndodhë në shesh

  NOA
  54 views