I mbijetuari i Holokaustit

Albania Free Press
0 views
Published on Nov 24, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:19

  Terrori në Elbasan/ I goditi makinën me shkelm, i riu tenton ta vrasë në mes të ditës

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:10

  “Më duket vetja si nuse e ‘97”- Ajka i bën “make up” Bes Kallakut, kjo video do u shkrijë së qeshuri

  Panorama
  144 views
 • 0:42

  Kontrabandë, zbulohen fuçi dhe bidona me esencë nargjile, dy në pranga, dy të tjerë në kërkim

  NOA
  19 views
 • 0:11

  Me tualete në duar, Bes Kallaku tregon me video rezultatin e tualetit që i bën e bija

  NOA
  678 views
 • 0:9

  Reshjet e dendura gjatë natës, përmbytje të shumta në Lezhë

  NOA
  46 views
 • 3:03

  Pronari i makinës mbeti pa fjalë, pa kamerat e sigurisë dhe tha se makinën ia lëvizi fantazma

  NOA
  345 views
 • 0:08

  Të rinjtë shqiptarë mezi presin të ikin nga Shqipëria, denoncimi: I paguajnë mbi 600 euro kompanisë që të lë rrugëve

  JOQ Albania
  3.9K views
 • 0:30

  Zevendesimi me i shpejte ne histori

  Panorama
  2.0K views
 • 0:20

  Tentoi të vetëvritej në shtëpinë e vjehrrit, lihet në burg i riu fierak

  NOA
  45 views
 • 0:55

  Ndodh në Tiranë! 80-vjeçari filmohet krah partneres së tij shumë më të re se vetja

  JOQ Albania
  71.2K views
 • 2:00

  Policia, FNSH dhe RENEA prangosin 20 persona/ Akuzat që bien mbi ta

  NOA
  23 views
 • 0:59

  Fjolla Morina shoqerohet nga policia ne gjykate

  News31
  681 views
 • 0:28

  Pamje nga vendngjarja në Selanik/ Shqiptarin e qëlluan dy herë, pastaj e rrahën për vdekje

  JOQ Albania
  13.3K views
 • 0:17

  Alvaro Morata zbarkon në Torino, sot firmos me Juventusin

  JOQ Albania
  19 views