Aksidenti ne transballkanike Vlore

Vloranews
1 views
Published on Nov 23, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:57

  “O të futsha në dhe për së gjalli unë ty”, transvestiti shqiptar nuk përmbahet në Greqi

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 2:38

  I riu masakrohet me grushta e shkelma në Berat, askush nuk ndërhyn

  NOA
  3.3K views
 • 0:18

  Kushte skandaloze në Senatoriumin e Shkodrës, qytetari ia përplas në fytyrë shëndetësinë Manastirliut

  JOQ Albania
  72 views
 • 0:30

  Mjeku thith me gojë urinën e pacientit, i shpëton jetën

  NOA
  69 views
 • 3:03

  I verbër por punon në zdrukthari

  InfoKosova
  5 views
 • 0:51

  I kanë mbetur vetëm pak ditë jetë, 29-vjeçarja përshëndetet me fëmijët në spital

  InfoKosova
  12 views
 • 1:00

  Ndjekje si nëpër filma, 18-vjeçari kapet nga policia pas 60 minuta aksion

  NOA
  252 views
 • 1:00

  "Passat-i u fut djathtas"/ Dalin pamjet e ndjekjes nga policia për 1 orë, 18-vjeçari fshihte në makinë...

  Panorama
  2.1K views
 • 0:56

  I zhveshur lakuriq, burri ndjek një grua dhe më pas sulmon atë

  NOA
  138 views
 • 0:53

  Investim gjigant, sot BRUNES Group inauguron ekspozitën më të madhe në Ballkan

  JOQ Albania
  332 views
 • 1:41

  Vidhnin makina në Itali, shkatërrohet banda shqiptare e “Range Rover”

  NOA
  86 views
 • 0:01

  Aksident në Fushë Krujë, makina përfundon brenda dyqanit të celularëve

  NOA
  320 views
 • 0:57

  Gruaja tenton të vjedhë 8 palë pantallona, i vesh njëra mbi tjetrën në të njëjtën kohë

  JOQ Albania
  4.5K views
 • 0:40

  Humor rilindas/ Fjalimi i Rakip Sulit në Kamëz thyen rrjetin: Papapam, pipi, kemi bërë punë

  JOQ Albania
  11.7K views
 • 2:22

  Siguracioni nuk beson familjarët, të afërmit detyrohen që të çojnë kufomën në zyrë për të provuar vdekjen

  NOA
  194 views