Pamje te frikshme - Studentja vetevritet duke u hedhur nga kati i 7

SYRI.net
2 views
Published on Nov 23, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 7:32

  Nxori lëpirëse në Parlamentit, Ralf Gjoni përjashtohet 10 ditë

  NOA
  24 views
 • 0:13

  Kanabis dhe armë, dy të arrestuar në Dibër, një tjetër në kërkim

  NOA
  2 views
 • 0:15

  Pamje të rralla/ Ariu dhe sorkadhja zbresin në kullotat e fshatit

  JOQ Albania
  2.6K views
 • 0:19

  Plagoset me thikë një djalë në Vlorë, dyshohet se e qëlloi e dashura

  NOA
  44 views
 • 1:15

  Gomari takohet me të zotin pas karantinës, kafsha qan si njeri

  NOA
  478 views
 • 10:08

  E frikshme, i arrestuari i prangosur vdes pasi polici amerikan i shtyp qafën me gju

  NOA
  2.0K views
 • 0:08

  Skena tronditëse/ Nëna vret djalin autik, e shtyn në kanal dhe ia mbath me vrap

  NOA
  1.1K views
 • 2:22

  Të shara e grushte në plazh pas karantinës

  NOA
  208 views
 • 0:06

  E lidh në fund të zetorit, burri tërheq zvarrë në rrugë gomarin e ngordhur

  JOQ Albania
  5.0K views
 • 0:38

  Policët dhunojnë keq adoleshentin, menduan se po konsumonte drogë

  NOA
  402 views
 • 0:42

  "O Edi o b*thq*r"/ Aleksandër Gjoka shpërthen keq ndaj Ramës: T'q*fsha robt, më trego mua karantinën ti

  JOQ Albania
  66.8K views
 • 1:33

  Refuzoi të vendoste maskën, tërhiqet zvarrë gruaja që kafshoi policin

  NOA
  235 views
 • 3:03

  Shërbimit sekret turk MIT e pëson keq në jug të Kurdistanit

  GlobNews
  144 views
 • 0:42

  Pamje shokuese/ Nëna flak me forcë fëmijën pas sherrit me partnerin

  JOQ Albania
  8.9K views
 • 0:33

  Gazetarja po raportonte live, djali e kap nga pas dhe e shan keq

  JOQ Albania
  855 views