Kryejnë marëdhënie në mes të ditës pa u shqetësuar, çifti nuk ndalet...

JOQ Albania
8 views
Published on Nov 23, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Tifozet e Portos

  Panorama
  15 views
 • 1:30

  Kush janë dy shqiptarët e arrestuar për trafik kokaine, pamjet e operacionit ndërkombëtar

  NOA
  64 views
 • 0:40

  Përdhunimi i 15-vjecares nga Abaz Doga. Ja si sillej roja e e shkolles para nxenësve, kendonte me DJ kengen Zemër

  Panorama
  8.3K views
 • 0:10

  I kërkuar për tentativë vrasje dhe armëmbajtje pa leje, arrestohet 42-vjeçari

  JOQ Albania
  171 views
 • 0:10

  Policia dhe FNSH, kapin një person me rrezikshmëri të lartë/ Emri

  NOA
  50 views
 • 0:41

  Basha nxjerr videon nga Thumana: ‘Puna’ zgjati sa vizita dhe transmetimi me regji qendrore

  NOA
  38 views
 • 0:43

  “Oh zemër, zemër”, del videoja e Abaz Dogut duke u kënduar fëmijëve në shkollë

  NOA
  4.3K views
 • 0:39

  Kontrolle me dronë dhe 100 policë në Fier, zbulohen fidanë kanabisi

  NOA
  123 views
 • 2:51

  Skandaloze/ "Ta ha p...", Abaz Dogu i nxjerr organin gjenital dy vajzave të reja në video chat

  JOQ Albania
  71.8K views
 • 0:29

  Protestat në SHBA, shqiptarët dhe italianët dalin me shkopinj në duar për të ruajtur bizneset e tyre

  JOQ Albania
  6.7K views
 • 0:20

  "Njerëz të papërgjegjshëm!"/ Qytetari filmon incidentin: Si mund të dalin shëtitje me qen të rrezikshëm?!

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 0:40

  Ekskluzive/ Përdhunoi 15-vjeçaren, momenti kur Abaz Dogu u këndonte fëmijëve në shkollë

  JOQ Albania
  51.0K views
 • 0:45

  Babai “hero”, futet mes flakëve dhe shpëton një të pastrehë të paralizuar

  NOA
  102 views
 • 0:10

  Shpërthen bankomati, vdes hajduti që i vuri bombën

  NOA
  852 views
 • 0:23

  Skandal Bashkia e Durrësit hedh plehrat në rrugë. Kamionët e ushtrisë që pastrojnë Shijakun hedhin inertet në zona banimi

  Panorama
  26 views