Te arrestuar keta persona

Vloranews
0 views
Published on Nov 22, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:16

  Tentuan t’i digjnin “Porsche-in”/ Biznesmeni Bahushi aktiv në rrjetet sociale, shijon i qetë muzikën në sfond

  JOQ Albania
  38 views
 • 0:10

  Penalltia

  Panorama
  57 views
 • 0:14

  Higuain humb penallti, kundërshtarët e tallin. Argjentinasin nuk e mbajnë nervat në debutim, shikon çfarë bën

  Panorama
  645 views
 • 0:13

  Rezultoi pozitiv me Covid-19, Stresi thyen rregullat dhe feston mes njerëzve të tjerë

  Panorama
  49 views
 • 0:11

  Stresi duke festuar në një ditëlindje

  Panorama
  63 views
 • 0:25

  Në kërkim për përdhunim, kush është i arrestuari/ Emri

  NOA
  6 views
 • 0:59

  Stuhi në Kroaci, banorët filmojnë pamjet e rralla të tornados

  NOA
  1.5K views
 • 2:00

  “A do flije me Edi Ramën për… Ina Kollçaku e thotë troç…”E Diell”, 27 Shtator 2020

  NOA
  953 views
 • 0:11

  Asisti i Hysajt

  Panorama
  1.1K views
 • 1:32

  Liga Profesioniste Bojkoti

  Panorama
  156 views
 • 0:12

  VIDEO/ Skuadrat e Superiores zbresin në fushë, shikoni çfarë ndodh në stadiumet shqiptare

  Panorama
  660 views
 • 0:43

  Lëkundjet e fuqishme në shtetin fqinj, ja momenti kur tërmeti “shkund” Greqinë (Video)

  GlobNews
  59 views
 • 0:13

  Gjiko brenda nje laboratori kanabisi

  News31
  301 views
 • 7:31

  turku

  NOA
  367 views
 • 0:14

  goli i katert inter

  Panorama
  744 views