Parakalim i gabuar me pasojë vdekjen

JOQ Albania
0 views
Published on Nov 22, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  Aksident në aksin Fushë Krujë-Laç, shoferi bllokohet brenda makinës

  JOQ Albania
  630 views
 • 1:20

  Rezistoi për 5 orë me radhë, publikohen pamjet nga shkëmbimi i zjarrit mes RENEA-s dhe 71-vjeçarit

  JOQ Albania
  6.3K views
 • 12:36

  Si i ruajtën traditat shekuj me radhë/ Kush janë shqiptarët e Ukrainës?

  JOQ Albania
  309 views
 • 0:20

  Shkëndija e Tetovës surprizon Tottenhamin e Mourinhos, barazon rezltatin

  JOQ Albania
  519 views
 • 0:17

  Ekskluzive/ Pamje nga momenti i ekzekutimit të 71-vjeçarit në Elbasan

  JOQ Albania
  34.2K views
 • 0:17

  Ekskluzive/ Pamje nga momenti i ekzekutimit të 71-vjeçarit në Elbasan

  JOQ Albania
  42 views
 • 0:43

  Goli i Dinamos

  Panorama
  495 views
 • 1:16

  Renea nderhyrn dhe ekzekuton 71-vjecarin ne Ebasan

  News31
  139 views
 • 0:15

  Goli i Muçit

  Panorama
  898 views
 • 0:33

  Goli i Tiranes

  Panorama
  1 views
 • 0:13

  Elita Rudi surprizon Gjikon

  Panorama
  87 views
 • 0:15

  Po shijon udhëtimin në Turqi, por Elita nuk “lë pas dore” Gjikon. Ja si e surprizon ajo partnerin

  Panorama
  89 views
 • 0:14

  Pamje nga vendi i te shtenave ne Elbasan

  NOA
  167 views
 • 0:15

  Me këngë të huaj në sfond, Bebe Rexha poston videon teksa kërcen valle shqiptare! Ja si duket ky miksim

  Panorama
  131 views