Autogoli i Monacos

SYRI.net
0 views
Published on Nov 21, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Adrola Dushi emocionohet nga surpriza

  News31
  0 views
 • 0:13

  Pamje të reja/ Vijon paniku në Greqi, stuhia godet ashpër ishullin, shkakton dëme të shumta 2

  JOQ Albania
  67 views
 • 0:15

  Pamje të reja/ Vijon paniku në Greqi, stuhia godet ashpër ishullin, shkakton dëme të shumta 1

  JOQ Albania
  93 views
 • 1:23

  teuta tirana

  Panorama
  0 views
 • 0:27

  Skenderbeu-Vllaznia

  Panorama
  1.5K views
 • 2:49

  alban hoxha emiljano musta

  Panorama
  330 views
 • 1:15

  bojkoti

  Panorama
  1.4K views
 • 0:44

  Ngjit me duar pallatin më të lartë në Paris, çfarë ndodhi me të

  NOA
  190 views
 • 0:25

  Merr flakë hyrja e bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu jep “shfaqjen” LIVE

  JOQ Albania
  306 views
 • 2:00

  Policia, FNSH dhe RENEA ngre 73 pika kontrolli, 21 të arrestuar me drogë dhe armë

  NOA
  33 views
 • 0:24

  Cikloni “Ianos” në Greqi, i merr jetën një shqiptari

  NOA
  51 views
 • 1:10

  “S’dua para, por të shkollohem...”/ Vajza nga Afganistani shpërthen në lot pasi kapet nga policia shqiptare: S’jemi terrorist!

  JOQ Albania
  3.9K views
 • 0:07

  Bayerni fitoi 8-0, por asisti i Levandosvskit po bën xhiron e rrjetit

  JOQ Albania
  2.0K views