Fatos Nano dhe Edi Rama

SYRI.net
0 views
Published on Nov 21, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  Te Liverpooli është yll, nuk do e besoni çfarë bën Mane në grumbullim me Senegalin

  JOQ Albania
  629 views
 • 2:50

  Bëri 4 mijë pompa për 2 orë, Presidenti i dhuron 5-vjeçarit një Mercedes Benz C-Class

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 9:03

  Meta flet per tre skenaret: Qytetaret ose do kapin armet, ose do...

  Panorama
  402 views
 • 0:22

  Charlotte Webb Fitness

  InfoKosova
  5 views
 • 0:21

  Plas keq grushti ndaj gjimnazistëve të "Ismail Qemalit", shkelma dhe çanta kokës nga i riu jashtë shkollës

  JOQ Albania
  20.3K views
 • 3:03

  Fle vetëm duke duke përqafuar mikun e saj besnik

  NOA
  34 views
 • 0:15

  Tifozi futet në fushë për Ronaldon, portugezi bën gjestin emocionues

  JOQ Albania
  5.2K views
 • 3:02

  Votimi në parlament rezoluta kunder Ilir Metes per Gjykaten Kushtetuese

  Panorama
  52 views
 • 0:30

  Vijon aksioni te “Astiri”, IKMT shemb dy objekte

  NOA
  135 views
 • 1:00

  Futbollistët e Kosovës shpërthejnë në lot

  Portali Lajme News
  26 views
 • 0:16

  Shqipëria në avantazh, Bekim Balaj gjen menjëherë golin

  JOQ Albania
  23 views
 • 0:57

  Alkool në timon e gara shpejtësie, hiqen 17 patentanë 3 orë

  NOA
  3 views
 • 0:14

  Banorët janë pa mbështetjen e shqiptarëve, IKMT nis sërish prishjen e dhjetra banesave në Astir

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 1:9

  Futbollistët e Kosovës shpërthejnë në lot

  Panorama
  162 views