Albinen Zvicer

SYRI.net
13 views
Published on Nov 21, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:11

  I shoqi u var me çarçaf në burg, gruaja tregon bisedat e fundit, çfarë i kërkoi

  NOA
  578 views
 • 0:05

  Ambulanca e la në rrugë për 40 minuta, ndërron jetë 73-vjeçari

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 3:14

  Publikohet video/ Iu kërkoi urdhrin, policët e Lleshit dështojnë përballë regjisorit: U larguan si frikacakë!

  JOQ Albania
  336 views
 • 4:34

  Quel Sabato Notte! Perché? Daria Zappa (Marco&ElenaZappa C 2020

  NOA
  25 views
 • 0:13

  I plagosur ne mes te rruges, ambulanca nuk vjen as per 40 minuta

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:59

  Reagimi qesharak i gjyshes pasi mori aksidenatlisht mariuhanën e nipit

  NOA
  320 views
 • 2:48

  Alesia habit në Trotuar- Virgjëreshën nuk e bëj

  NOA
  345 views
 • 0:59

  Po largonte njerëzit nga plazhi, punonjësi i policisë humb ndjenjat

  NOA
  432 views
 • 3:29

  Ismet Drishti shëtit me gomarin nëpër Tiranë, "përplaset" me policinë

  NOA
  721 views
 • 0:23

  Momenti ku avioni bie dhe shpërthen në flakë, 38 të vdekur

  NOA
  800 views
 • 3:29

  Ismet Drishti kamera e fshehte me policet

  JOQ Albania
  14.5K views
 • 2:36

  “Komplot i fshehtë djallëzor të jetë ky, vallë?”- Poezi për Covid-19, Timo Flloko: Mesazhi që i dhashë botës nga shtëpia ime për vrasësin e padukshëm

  Panorama
  683 views
 • 0:13

  Detaje nga plagosja ne Kavaje

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:31

  Ngjarje shokuese, adoleshentët tërheqin zvarrë efektivin e policisë

  NOA
  1.1K views
 • 2:56

  Avokati Goxhaj "hap" kafene per popullin me slogan: Hapim Shqiperine

  JOQ Albania
  354 views