Femije qe puthen ne mes te Durresit

SYRI.net
0 views
Published on Nov 21, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:52

  Detaje/ Aksidenti i shumëfishtë, flet dëshmitari: Një makinë përplasi 5 të tjera, janë plagosur 5 persona

  JOQ Albania
  334 views
 • 0:46

  Ja si u përjetua tërmeti në studion e ‘Opinion’

  NOA
  2.7K views
 • 0:23

  Aksident i shumëfishtë, dyshohet për të lënduar/ Dëshmitari: Njerëzit po qajnë, ambulanca s'ka ardhur

  JOQ Albania
  19.3K views
 • 1:03

  Rinis procesi ndaj bandes shqiptaro-italiane

  JOQ Albania
  143 views
 • 0:40

  Fshatarët gjejnë fëmijën e porsalindur, e kishin varrosur të gjallë

  NOA
  501 views
 • 1:01

  Qeveria shqiptare merr borxh per te shlyer borxhet e vjetra

  JOQ Albania
  9 views
 • 0:10

  VIDEO/ Vajza e re habit kalimtarët në Fier, del shëtitje vetëm me mbathje

  Panorama
  4.3K views
 • 1:07

  Përplasjet e forta në SHBA/ Shikoni momentin kur një burrë i shtrirë në tokë dhe i gjakosur dhunohet nga protestuesit

  Panorama
  471 views
 • 2:40

  Trazira që nuk janë parë në dekada/ Plaçkitje, dhunë e vënie zjarri në shumë qytete amerikane

  Panorama
  331 views
 • 0:10

  Fierakes i rritet temperatura trupore, shëtit me mbathje në rrugë pa komplekse

  JOQ Albania
  166.0K views
 • 0:22

  Aksidenti në lagjen 5 maji, makinat perplasen

  Panorama
  750 views
 • 0:20

  Vdekja e tij ka trazuar Amerikën, publikohen pamje të reja të dhunës ndaj George Floyd

  NOA
  532 views
 • 2:37

  “Virusi nuk ekziston”/ Plasin protestat dhe në Itali, në krye ish-gjenerali i karabinierisë

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 2:20

  Protesta, përplasje e gaz lotsjellës, ish- deputetja e LSI nxjerr pamjet dhe bën thirrjen e fortë për të rinjtë

  Panorama
  344 views
 • 4:23

  'Kur keni kryer marrëdhënie seksuale për herë të fundit'

  NOA
  523 views