Tentim vjedhje në Prishtinë

Gazeta Blic
39 views
Published on Nov 20, 2017
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 1:36

    Sherri masiv ne Prishtina-Drenica

    Panorama
    342 views
  • 4:32

    'Reformat për integrimin në BE do të sjellin...', mesazhi i fortë i ambasadores amerikane, flet dhe për krimin e korrupsionin

    Panorama
    25 views
  • 1:02

    "Sot në spital, të rinj me simptoma të rënda", Manastirliu del me thirrjen e fortë

    Panorama
    372 views
  • 0:9

    ARTUR SETIEN

    Panorama
    523 views
  • 1:56

    "O k*re, o ndyrsirë!"/ Plas keq sherri mes vajzave, shpulla dhe grushta kokës

    JOQ Albania
    23.3K views
  • 0:24

    Aksident i rende

    JOQ Albania
    796 views
  • 0:18

    Shpërthim në një fabrikë fishekzjarrësh në Turqi, 50 të plagosur

    NOA
    10 views
  • 0:45

    Shperthen fabrika e fishekzjarreve ne Turqi

    JOQ Albania
    2.2K views
  • 1:38

    Shpërthim në fabrikën e fishekzjarreve, të paktën 50 të plagosur. Ja pamjet

    Panorama
    47 views
  • 0:18

    Meta ia merr valles

    Panorama
    185 views
  • 1:24

    PD denoncon Qeverinë Rama: Largimi i shqiptarëve, alternativa e vetme e Rilindjes

    Panorama
    35 views
  • 0:15

    Bernardo Silva nuk duartroket lojtaret e Liverpulit

    Panorama
    7.5K views
  • 0:13

    ramos penallti

    Panorama
    386 views
  • 0:27

    Nënë e bijë u gjetën pajetë, flet banorja e pallatit: Kisha disa ditë që nuk i kisha parë

    NOA
    8.9K views
  • 0:04

    Kuro rast i shperdoruar

    Panorama
    235 views