Sinan Vllasaliu

Kosovarja
3 views
Published on Nov 20, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  Shpërthim në një fabrikë fishekzjarrësh në Turqi, 50 të plagosur

  NOA
  4 views
 • 0:45

  Shperthen fabrika e fishekzjarreve ne Turqi

  JOQ Albania
  875 views
 • 1:38

  Shpërthim në fabrikën e fishekzjarreve, të paktën 50 të plagosur. Ja pamjet

  Panorama
  34 views
 • 0:18

  Meta ia merr valles

  Panorama
  153 views
 • 1:24

  PD denoncon Qeverinë Rama: Largimi i shqiptarëve, alternativa e vetme e Rilindjes

  Panorama
  33 views
 • 0:15

  Bernardo Silva nuk duartroket lojtaret e Liverpulit

  Panorama
  2.7K views
 • 0:13

  ramos penallti

  Panorama
  348 views
 • 0:27

  Nënë e bijë u gjetën pajetë, flet banorja e pallatit: Kisha disa ditë që nuk i kisha parë

  NOA
  7.8K views
 • 0:04

  Kuro rast i shperdoruar

  Panorama
  226 views
 • 0:06

  Pretendimi per penallti i Teutës

  Panorama
  368 views
 • 0:11

  Rasti i Lorenco Vilës

  Panorama
  294 views
 • 0:08

  Tentativa e Todorovskit

  Panorama
  155 views
 • 1:9

  Do të të lëpij këmbët dhe …, “ligjërisht bionde” lexon live mesazhet erotike që merr në inbox

  NOA
  361 views
 • 0:9

  Pretendimi per penallti

  Panorama
  230 views
 • 0:05

  Pritja e Frasherit

  Panorama
  244 views