Mbi 250 aksidente nga dëbora e madhe, “gjunjëzohen” Ukraina dhe Rusia

JOQ Albania
0 views
Published on Nov 20, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 12:06

  Vajza dhunohet nga dy djem në mes të rrugës në Tiranë

  NOA
  1.3K views
 • 0:59

  “Luante me vajzën time”/ Kthimi i Alvinit në shtëpi, rrëfimi i fqinjës: Mu duk i lumtur që ishte në shtëpi më në fund

  Panorama
  640 views
 • 0:31

  "Hajde bablok hajde"/ Banorët filmojnë ariun që zbret nga mali, ai "turret" me vrap

  JOQ Albania
  7.1K views
 • 1:17

  Drama e përditshme e 8 fëmijëve shqiptarë: Bëjmë dy orë rrugë në këmbë, ose presim të na marrin makinat e rastit

  JOQ Albania
  214 views
 • 0:24

  150 kërcimtarë në skenë, Andi Mura sjell performancën më të rrallë që keni parë

  JOQ Albania
  445 views
 • 0:14

  Shkon për të grabitur banesën, "skifteri" amator bën veprimin epik

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:17

  Sommer Ray vallezimi

  InfoKosova
  93 views
 • 0:38

  Virale/ E ëma nuk e puthi para se të shkonte në punë, reagimi epik i vogëlushit bën xhiron e rrjetit

  JOQ Albania
  14.9K views
 • 1:00

  Aksident i frikshëm me dy viktima, makina fluturon dhe hyn në katin e dytë të pallatit

  NOA
  294 views
 • 0:37

  Vrau të dashurën në shtëpi, filmohet duke hedhur pjesët e trupit në lumë

  NOA
  192 views
 • 1:20

  Perleshja e tifozeve ne Brazil

  Panorama
  532 views
 • 0:12

  Teknika për të qëruar ananasin me duar, pa çuar asgjë dëm nga fruti

  NOA
  125 views
 • 1:52

  Emerimi i anetareve te Gjykates Kushtetuese

  Panorama
  0 views