Aleksander Lalo- "Dimri i fundit"

NOA
0 views
Published on Nov 20, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:28

  Itali, zbulohet 1 ton kokainë e fshehur në kontenierin me banane

  NOA
  0 views
 • 0:55

  Me 2014 km/h, bllokohet makina në Tiranë-Elbasan

  NOA
  8 views
 • 0:47

  SELLMA KASUMOVIQ “Tag Shoqen qe ka kajt kur u martu edhe tag ato qe kan me kajt kur t’martohen

  InfoKosova
  46 views
 • 15:29

  I merr koleges para për dasmën, në vend të borxhit i jep dru

  NOA
  328 views
 • 0:57

  Sulmoi banorët e Astirit, gazetari “kryqëzon” Rudina Xhungën: Para se të na shesësh moral, liro tokën që ke zaptuar

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:28

  Qeni me bisht në ballë, fotot po bëjnë xhiro në internet

  NOA
  39 views
 • 0:37

  "Na goditën e tërhoqën zvarrë", studentët reagojnë pas dhunës policore: Shteti po na vjedh, nuk do ndalemi!

  JOQ Albania
  492 views
 • 1:44

  Panik në aeroport, shpërthen në flakë avioni me 196 pasagjerë

  NOA
  235 views
 • 1:14

  Situatë e pazakontë në Himarë, deti futet brenda bizneseve

  Panorama
  1.7K views
 • 0:28

  Himare, stuhi ne det

  Panorama
  2.1K views
 • 0:06

  E FUNDIT/ Shkrumbohet makina tek "Zogu i Zi", qytetari: Ishte me gaz

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 4:04

  Ku ndryshon rasti Astirit nga ai i Hamallajt?/ Ja përse triumfoi terrori policor dje

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:58

  "Lëshoje mo lëshoje"/ Plas keq tek "Qyteti Studenti", tensionohet situata mes policisë dhe studentëve

  JOQ Albania
  11.4K views
 • 0:33

  “Kushte si në Afrikë, tarifat si Amerikë”/ Policia përleshet me studentët tek "Qyteti Studenti", qytetari: I kapën prej fyti

  JOQ Albania
  4.8K views
 • 1:00

  Ishte me shpejtësi, makina përplaset me bordurën në Milot-Mamurras

  Panorama
  300 views