Goli i Zapatës

SYRI.net
0 views
Published on Nov 19, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:58

  ramaKëlliçi: Mashtrimet e Ramës nuk janë më alternativë për shqiptarët

  Panorama
  1 views
 • 0:15

  Vrasja e 71-vjeçarit në Elbasan, si i priti gazetarët gruaja e tij

  NOA
  407 views
 • 0:9

  Sulmohen me thike disa persona prane zyrave te Charlie Hedbo

  News31
  2 views
 • 1:41

  I akuzuari për trafik droge arratise nga salla e gjyqit, tre policë nuk e kapën dot

  NOA
  512 views
 • 0:20

  Stuhia rrezon pemet ne shtepine e Milanit, skuadra braktis stervitjen

  Panorama
  380 views
 • 1:51

  Tensione në Vlorë/ Përmbaruesi shkon të nxjerrë banorët nga shtëpia ende pa u marrë vendimi i gjykatës

  JOQ Albania
  543 views
 • 0:43

  Terrorizoi Elbasanin/ Pamjet kur Lefter Zhidru kërcënonte një banor të lagjes, i ngrinte gishtin tregues

  JOQ Albania
  3.1K views
 • 0:42

  Shtëpi si shesh lufte/ Dalin pamjet nga banesa e Lefter Zhidrut në Elbasan, muret dhe dera shoshë nga plumbat

  JOQ Albania
  18.6K views
 • 0:06

  Fjoralba zbulon me këtë video dhuratën më të bukur që ka marrë, por nga kush?

  Panorama
  127 views
 • 0:35

  Lilla, macja që pret para supermarketit të zonjën që nuk jeton më

  NOA
  42 views
 • 2:00

  “Pse ke veshur fund të shkurtër?”/ Tre të rinj gjuajnë me grusht në fytyrë studenten 22-vjeçare

  JOQ Albania
  5.2K views
 • 1:00

  Lëvizte i armatosur në makinë me një tjetër, të dy në pranga

  NOA
  514 views
 • 1:28

  "Do më jepni llogari..."/ Ish-gruaja e Lefter Zhidrut ulërima ndaj medias: Ku ishit dje, pse erdhët sot?

  JOQ Albania
  15.7K views