Boksieri Zolani Tete

SYRI.net
0 views
Published on Nov 19, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  "Marokenët po terrorizojnë Tiranën!", qytetari publikon videon: Dalin me thika e kërcënojnë njerëzit për para

  JOQ Albania
  44.5K views
 • 0:26

  "Po na trajtojnë si qenër", shqiptarët në kushte çnjerëzore në burgun grek: Edhe ujin e kemi blerë me lekët tona

  JOQ Albania
  820 views
 • 0:26

  Si u gënjeu Rama publikisht shqiptarët? Jo vetëm që s'jep paketë të tretë ndihme, por mohoi edhe që e ka premtuar (2)

  JOQ Albania
  799 views
 • 0:57

  Si u gënjeu Rama publikisht shqiptarët? Jo vetëm që s'jep paketë të tretë ndihme, por mohoi edhe që e ka premtuar

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:22

  Sherr masiv mes të rinjsh në ish-Bllok

  Panorama
  2.2K views
 • 0:18

  Tavolina dhe karrige kokës, sherr masiv në lokalin në Bllok

  NOA
  552 views
 • 0:22

  Plas sherri mes të rinjve te "Whisky" në bllok, grushta, karrige dhe tavolina kokës

  JOQ Albania
  18.5K views
 • 0:33

  Mbante “peng” djalin e tij, gjendet në pyll 44-vjeçari i akuzuar për disa vepra

  NOA
  121 views
 • 0:42

  Nuk pushonte së qari, edukatorja vret me jastëk fëmijën 1 vjeç

  NOA
  3.6K views
 • 0:42

  Tentoi të bënte akrobaci, por ky person e pësoi aq keq sa nuk e keni idenë

  NOA
  8 views
 • 0:44

  Protestat për George Floyd/ I moshuari shtyhet nga polici, përfundon pa ndjenja i gjakosur në trotuar

  JOQ Albania
  290 views
 • 2:41

  "Punë të rinjsh"/ Vrasja e dy vëllezërve, flasin banorët: E rëndë, të vjen keq për dy pula dhe jo më për ta

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 0:19

  Ervis Daka me arsenal armesh ne banese

  JOQ Albania
  6.0K views
 • 0:07

  I riu hap krahun në mes të rrugës dhe fillon të masturbohet

  Panorama
  3.8K views
 • 0:07

  Policia mendjen tek gjobat! I riu hap krahun në mes të rrugës dhe fillon të masturbohet

  JOQ Albania
  33.4K views