Berisha publikon videon: Ja si t’i përgjigjeni politikanëve të korruptuar

NOA
0 views
Published on Nov 18, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  Alvaro Morata zbarkon në Torino, sot firmos me Juventusin

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:33

  Sulmi me thikë në lokalin në Kavajë, policia del me deklaratë për të arrestuarin

  NOA
  57 views
 • 0:58

  Goli i dyte i Ibres

  Panorama
  580 views
 • 0:43

  Goli i Ibrës

  Panorama
  1.4K views
 • 2:13

  Fshati vetëm me burra- Prej tre dekadash asnjë dasmë. Nuset nuk shkojnë sepse nuk ka rrugë

  NOA
  340 views
 • 1:51

  Gjyqtari goditet me shishe nga dritarja e dhomës

  Panorama
  444 views
 • 1:26

  Goli i parë i Vajushit

  Panorama
  438 views
 • 0:46

  Goli i dyte i Vajushit

  Panorama
  460 views
 • 0:25

  Oligarkët e "Rilindjes" vazhdojnë të "shqyejnë" Valbonën, Bashkim Ulaj nuk i ndal kamionat për të shkatërruar bukurinë natyrore

  JOQ Albania
  567 views
 • 0:28

  Fidel Ylli ne mbledhjen e Liges

  Panorama
  317 views
 • 1:00

  WhatsApp Video 2020-09-21 at 11.17.13

  NOA
  37 views
 • 0:06

  Mesazhi i Papes

  NOA
  3 views
 • 0:11

  Shisnin qumësht me biçikletë, furgoni përplas rëndë dy të moshuarit në Berat

  JOQ Albania
  326 views
 • 0:12

  Doni të dukeni bukur në foto? Provoni trukun e thjeshtë që Almeda Abazi sapo na tregoi

  Panorama
  113 views
 • 0:29

  Konfirmohet shtatzënia e Elita Rudit! Moderatorja dhe reperi do të bëhen prindër të një...

  Panorama
  349 views