Rruga "Kico Pano", e mbuluar nga balta dhe uji në kohë reshjesh

Vloranews
0 views
Published on Nov 17, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:58

  Goli i dyte i Ibres

  Panorama
  277 views
 • 0:43

  Goli i Ibrës

  Panorama
  1.1K views
 • 2:13

  Fshati vetëm me burra- Prej tre dekadash asnjë dasmë. Nuset nuk shkojnë sepse nuk ka rrugë

  NOA
  285 views
 • 1:51

  Gjyqtari goditet me shishe nga dritarja e dhomës

  Panorama
  417 views
 • 1:26

  Goli i parë i Vajushit

  Panorama
  381 views
 • 0:46

  Goli i dyte i Vajushit

  Panorama
  409 views
 • 0:25

  Oligarkët e "Rilindjes" vazhdojnë të "shqyejnë" Valbonën, Bashkim Ulaj nuk i ndal kamionat për të shkatërruar bukurinë natyrore

  JOQ Albania
  540 views
 • 0:28

  Fidel Ylli ne mbledhjen e Liges

  Panorama
  317 views
 • 1:00

  WhatsApp Video 2020-09-21 at 11.17.13

  NOA
  37 views
 • 0:06

  Mesazhi i Papes

  NOA
  3 views
 • 0:11

  Shisnin qumësht me biçikletë, furgoni përplas rëndë dy të moshuarit në Berat

  JOQ Albania
  316 views
 • 0:12

  Doni të dukeni bukur në foto? Provoni trukun e thjeshtë që Almeda Abazi sapo na tregoi

  Panorama
  108 views
 • 0:29

  Konfirmohet shtatzënia e Elita Rudit! Moderatorja dhe reperi do të bëhen prindër të një...

  Panorama
  337 views
 • 4:45

  Masakroi me thikë të moshuarin, kush është i dyshuari që u fut në lokal me vajzën për dore

  NOA
  237 views
 • 0:24

  Shqiptarët në restorantin e sapohapur të Nusret-it, bëjnë shqiponjën me kuzhinierin më të famshëm në botë

  JOQ Albania
  20.1K views