Sherr në urbanin e Kamzës, faturinoja zihet me pasagjerët

JOQ Albania
7 views
Published on Nov 16, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:37

  Si të hiqni lagështinë nga dollapët dhe sirtarët me kripë

  NOA
  1 views
 • 1:13

  VIDEO/ Gruaja i shpëton mrekullisht vdekjes, goditet nga një kabllo elektrike

  JOQ Albania
  57 views
 • 3:05

  Fëmijët në sallë operacioni me makina lodrash

  NOA
  6 views
 • 1:28

  Itali, zbulohet 1 ton kokainë e fshehur në kontenierin me banane

  NOA
  22 views
 • 0:55

  Me 2014 km/h, bllokohet makina në Tiranë-Elbasan

  NOA
  134 views
 • 0:47

  SELLMA KASUMOVIQ “Tag Shoqen qe ka kajt kur u martu edhe tag ato qe kan me kajt kur t’martohen

  InfoKosova
  61 views
 • 15:29

  I merr koleges para për dasmën, në vend të borxhit i jep dru

  NOA
  379 views
 • 0:57

  Sulmoi banorët e Astirit, gazetari “kryqëzon” Rudina Xhungën: Para se të na shesësh moral, liro tokën që ke zaptuar

  JOQ Albania
  2.5K views
 • 0:28

  Qeni me bisht në ballë, fotot po bëjnë xhiro në internet

  NOA
  61 views
 • 0:37

  "Na goditën e tërhoqën zvarrë", studentët reagojnë pas dhunës policore: Shteti po na vjedh, nuk do ndalemi!

  JOQ Albania
  520 views
 • 1:44

  Panik në aeroport, shpërthen në flakë avioni me 196 pasagjerë

  NOA
  244 views
 • 1:14

  Situatë e pazakontë në Himarë, deti futet brenda bizneseve

  Panorama
  1.8K views
 • 0:28

  Himare, stuhi ne det

  Panorama
  2.2K views
 • 0:06

  E FUNDIT/ Shkrumbohet makina tek "Zogu i Zi", qytetari: Ishte me gaz

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 4:04

  Ku ndryshon rasti Astirit nga ai i Hamallajt?/ Ja përse triumfoi terrori policor dje

  JOQ Albania
  1.4K views