Endri dhe Stefi publikojnë këngën e tyre më të re

NOA
3 views
Published on Nov 15, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:35

  Tahirit s’i ndahet shpirti nga skena/ Këndon me Aurela Gaçen: Si s’më lanë të qetë

  JOQ Albania
  175 views
 • 1:07

  TKZ DHE PLISAT ATMOSFERA

  Panorama
  101 views
 • 0:29

  anglia kosova

  InfoKosova
  15 views
 • 0:19

  63f64

  Panorama
  194 views
 • 1:07

  tifozet

  Panorama
  377 views
 • 0:45

  Goli i Anglise

  Panorama
  147 views
 • 0:16

  Gjuajtja e Stërling

  Panorama
  61 views
 • 0:46

  Juliana Pasha kendon himnin

  Panorama
  86 views
 • 0:08

  qente

  Panorama
  99 views
 • 1:9

  Linda na prezanton makinën e saj kabriolet dhe super interesante!

  InfoKosova
  151 views
 • 0:27

  Të veshur si policë, 5 persona kapen në kufi me drogë

  NOA
  40 views
 • 0:31

  Puthje pasionante dhe kërcim, Genta Ismajli del publikisht me të dashurin

  NOA
  628 views
 • 3:28

  Veprimi i kësaj vajze të verbër me autizëm i la të gjithë pa fjalë

  NOA
  49 views
 • 0:38

  Me shpejtësi 173 km/h dhe manovra të rrezikshme, çfarë ndodhi gjatë natës në Tiranë-Elbasan

  NOA
  71 views
 • 0:16

  Aksident tel "Vaso Pasha", perplasen tre makina

  JOQ Albania
  1.2K views