Portugalia

SYRI.net
0 views
Published on Nov 15, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  Taksat e larta/ Fermerët paralizojnë qytetin, zbarkojnë me 747 traktorë dhe bllokojnë rrugët

  JOQ Albania
  788 views
 • 1:20

  Makina përplaset me pemën, plagoset rëndë drejtuesi. Policia jep detajet

  Panorama
  46 views
 • 1:41

  Basha u premton kuksianëve: Ditën e parë si kryeministër do të heqë taksën në Rrugën e Kombit

  JOQ Albania
  210 views
 • 0:11

  Të frikësuar nga koronavirus, pasagjerët udhëtojnë të veshur me qese plastike

  NOA
  153 views
 • 0:41

  “Po na q*het nëna këtu”, motivimi i veçantë që bëjnë lojtarët e Flamurtarit në dhomat e zhveshjes

  JOQ Albania
  590 views
 • 0:18

  Hipin me motorr në tren, panik mes pasagjerëve

  NOA
  95 views
 • 2:9

  Rama premtoi se s’do të ishin vetëm/ Të prekurit nga tërmeti hidhen në rrugë: Kemi fjetur jashtë

  JOQ Albania
  44 views
 • 0:32

  “Takim” shumë i afërt, peshkaqeni kafshon varkën

  NOA
  253 views
 • 0:15

  Haland si Bolt, sprint i frikshëm në ndeshjen ndaj PSG-së

  JOQ Albania
  4.1K views
 • 0:05

  Bëri pasim si Ronaldinho, plas gallata në rrjetet sociale me lojtarin e Interit

  JOQ Albania
  3.6K views
 • 0:12

  Ndodh aksidenti i dytë në të njëjtin vend në Institut, pas 15-vjeçares plagoset edhe një 11-vjeçar

  JOQ Albania
  92 views
 • 1:24

  Pamje rrëqethëse nga Shkodra, i moshuari lyp para për bukën e gojës

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 1:26

  Rama u premtoi mbështetje të madhe, 285 mijë të rinj shqiptarë në proces për t’u bërë emigrant

  JOQ Albania
  110 views
 • 0:52

  I vodhën biçikletën, i riu ultimatum hajdutit: Çoje atje ku e more, kamera të ka kapur fytyrën!

  JOQ Albania
  818 views
 • 3:11

  Letra prekëse e vajzës 13 vjeçare që u braktis dy herë nga babai: Dashuria që ndjej është urrejtje. Çfarë thotë për nënën

  NOA
  27 views