Perleshje ne gjykate

SYRI.net
2 views
Published on Nov 14, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Pamje nga vendi i te shtenave ne Elbasan

  NOA
  1 views
 • 0:15

  Me këngë të huaj në sfond, Bebe Rexha poston videon teksa kërcen valle shqiptare! Ja si duket ky miksim

  Panorama
  0 views
 • 0:53

  suarez qan ne konference

  Panorama
  269 views
 • 0:9

  Pamje shokuese/ Fëmijët lidhin prej fyti qenin e vogël, e rrotullojnë disa herë dhe e hedhinnë kanal

  JOQ Albania
  5.1K views
 • 0:12

  Xhemi Shehu deklaron se nuk do te rikthehet ne ekran

  News31
  221 views
 • 0:37

  "Do të q* robt un ty..."/ Plas sherri mes dy të rinjve në Durrës, grushta dhe shqelma ndaj njëri-tjetrit

  JOQ Albania
  7.8K views
 • 0:45

  “Thuaj të hënksha k*rin…”/ Të miturit tallen dhe godasin bashkëmoshatarin, e filmojnë dhe e hedhin në rrjetet sociale

  JOQ Albania
  37.1K views
 • 0:15

  Profilet falso te Fugës shpalosin kreativitetin, bombardojne me lajka postimet e Ramës

  JOQ Albania
  52 views
 • 14:23

  "Jeta ime ka mbaruar, më plasi zemra"/ Historia tronditëse e këngëtares shqiptare, nga skenat e festivaleve, në skamje

  NOA
  1.1K views
 • 0:22

  Goli i Uzunit ndaj Moldes

  Panorama
  6.5K views
 • 0:30

  “Loja e propagandës mbaron në 25 prill”- Zëdhënësja e PD nxjerr videon: Rama di vetëm të kopjojë Bashën

  Panorama
  130 views
 • 0:34

  Babai hero, plagoset duke mbrojtur fëmijët nga plumbat

  NOA
  1.7K views
 • 1:26

  Drejtori i fushatës së PD publikon videon: 7 vjet premtime të pambajtura, përsëri vazhdon të tjera

  Panorama
  152 views
 • 0:10

  Pas arrestit Fjolla Mornia poston video me te bijen

  News31
  635 views
 • 0:12

  fjolla morina pas arrestimit

  Panorama
  1.3K views