Goli i Duffy

SYRI.net
0 views
Published on Nov 14, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:11

  I shoqi u var me çarçaf në burg, gruaja tregon bisedat e fundit, çfarë i kërkoi

  NOA
  0 views
 • 0:05

  Ambulanca e la në rrugë për 40 minuta, ndërron jetë 73-vjeçari

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 3:14

  Publikohet video/ Iu kërkoi urdhrin, policët e Lleshit dështojnë përballë regjisorit: U larguan si frikacakë!

  JOQ Albania
  172 views
 • 4:34

  Quel Sabato Notte! Perché? Daria Zappa (Marco&ElenaZappa C 2020

  NOA
  21 views
 • 0:13

  I plagosur ne mes te rruges, ambulanca nuk vjen as per 40 minuta

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 0:59

  Reagimi qesharak i gjyshes pasi mori aksidenatlisht mariuhanën e nipit

  NOA
  311 views
 • 2:48

  Alesia habit në Trotuar- Virgjëreshën nuk e bëj

  NOA
  337 views
 • 0:59

  Po largonte njerëzit nga plazhi, punonjësi i policisë humb ndjenjat

  NOA
  423 views
 • 3:29

  Ismet Drishti shëtit me gomarin nëpër Tiranë, "përplaset" me policinë

  NOA
  698 views
 • 0:23

  Momenti ku avioni bie dhe shpërthen në flakë, 38 të vdekur

  NOA
  783 views
 • 3:29

  Ismet Drishti kamera e fshehte me policet

  JOQ Albania
  14.3K views
 • 2:36

  “Komplot i fshehtë djallëzor të jetë ky, vallë?”- Poezi për Covid-19, Timo Flloko: Mesazhi që i dhashë botës nga shtëpia ime për vrasësin e padukshëm

  Panorama
  681 views
 • 0:13

  Detaje nga plagosja ne Kavaje

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:31

  Ngjarje shokuese, adoleshentët tërheqin zvarrë efektivin e policisë

  NOA
  1.0K views
 • 2:56

  Avokati Goxhaj "hap" kafene per popullin me slogan: Hapim Shqiperine

  JOQ Albania
  354 views