ariana

Kosovarja
0 views
Published on Nov 14, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:56

  Dalin pamjet e arrestimit të Henri Çilit dhe 27 të tjerëve, para, drogë dhe armë

  NOA
  6 views
 • 0:9

  Shpëtimi nga koronavirusi gjendet në një taksi në Kinë

  NOA
  317 views
 • 0:25

  Trajtimi me keratine, qytetarja mbeti pothuajse pa flokë.

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:14

  Mrekullai e kanonit te Iceland

  Viral Videos
  0 views
 • 0:10

  Meta: I paduruar për pranverën kuqezi

  NOA
  11 views
 • 0:20

  Shikojeni deri ne fund tmerr

  Viral Videos
  2 views
 • 1:08

  Mos e provoni kte ne shpi_2

  Viral Videos
  0 views
 • 0:11

  Shikoni ca tmerri

  Viral Videos
  0 views
 • 0:24

  Kur ke frike nga koronavirusi

  Viral Videos
  0 views
 • 0:27

  Super kercim diku ne Indi

  Viral Videos
  2 views
 • 0:22

  Tifoz te cmendur

  Viral Videos
  0 views
 • 1:00

  Fundjave te mbare

  Viral Videos
  2 views
 • 0:32

  Veshtire te zgjohesh ndryshe

  Viral Videos
  2 views
 • 1:00

  Kerce dhe gatuaj

  Viral Videos
  2 views
 • 0:18

  Kshu festohet datelindja

  Viral Videos
  0 views