Goli nga 37 metra i Ronaldinhos

SYRI.net
0 views
Published on Nov 13, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:03

  Pronari i makinës mbeti pa fjalë, pa kamerat e sigurisë dhe tha se makinën ia lëvizi fantazma

  NOA
  265 views
 • 0:08

  Të rinjtë shqiptarë mezi presin të ikin nga Shqipëria, denoncimi: I paguajnë mbi 600 euro kompanisë që të lë rrugëve

  JOQ Albania
  3.4K views
 • 0:30

  Zevendesimi me i shpejte ne histori

  Panorama
  1.6K views
 • 0:20

  Tentoi të vetëvritej në shtëpinë e vjehrrit, lihet në burg i riu fierak

  NOA
  38 views
 • 0:55

  Ndodh në Tiranë! 80-vjeçari filmohet krah partneres së tij shumë më të re se vetja

  JOQ Albania
  64.6K views
 • 2:00

  Policia, FNSH dhe RENEA prangosin 20 persona/ Akuzat që bien mbi ta

  NOA
  21 views
 • 0:59

  Fjolla Morina shoqerohet nga policia ne gjykate

  News31
  638 views
 • 0:28

  Pamje nga vendngjarja në Selanik/ Shqiptarin e qëlluan dy herë, pastaj e rrahën për vdekje

  JOQ Albania
  12.7K views
 • 0:17

  Alvaro Morata zbarkon në Torino, sot firmos me Juventusin

  JOQ Albania
  19 views
 • 0:33

  Sulmi me thikë në lokalin në Kavajë, policia del me deklaratë për të arrestuarin

  NOA
  100 views
 • 0:58

  Goli i dyte i Ibres

  Panorama
  748 views
 • 0:43

  Goli i Ibrës

  Panorama
  1.6K views
 • 2:13

  Fshati vetëm me burra- Prej tre dekadash asnjë dasmë. Nuset nuk shkojnë sepse nuk ka rrugë

  NOA
  378 views
 • 1:51

  Gjyqtari goditet me shishe nga dritarja e dhomës

  Panorama
  492 views