Rama: Shqipëria që duam arrihet me mundim patriotësh, jo me gënjeshtra përtacësh

NOA
0 views
Published on Nov 12, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:04

  Goli I Arsenalit

  Panorama
  32 views
 • 0:47

  Merr fund “telenovela” mes Donaldit dhe Beatrix, shkëmbejnë puthjen e parë në buzë

  Panorama
  424 views
 • 0:42

  Perla nga futbolli i salles

  Supersport
  230 views
 • 0:28

  Goli i Sadikut

  Supersport
  15 views
 • 0:28

  Goli i Sadikut

  Panorama
  487 views
 • 1:17

  Tifozet e Everton kunder drejtuesve

  Supersport
  58 views
 • 8:38

  “Bora Zemani është bërë gjysmë robi’’/ Fituesi i ‘Big Brother’ bën deklarata të forta edhe për Donald Veshajn: S’ka ndodhur ndonjëherë në histori që...

  ViralAlbania
  1.1K views
 • 3:37

  Kënga e re e Fifit emocionon banorët

  ViralAlbania
  868 views
 • 5:00

  “Të janë thyer të dyja krahët”- Plas sherri mes Arjola Demirit dhe Antonela Berishës: Ti je sorrë!

  ViralAlbania
  72 views
 • 5:00

  “Të janë thyer të dyja krahët”- Plas sherri mes Arjola Demirit dhe Antonela Berishës: Ti je sorrë!

  Panorama
  8 views
 • 0:45

  Çdo qytetar mbi 18 vjeç mund të marrë dozën e tretë nëse ka kaluar 6 muaj nga...

  ViralAlbania
  13 views
 • 0:07

  "Mos ma prek b*then"- Sabiani i fut duart Beniada Nishanit: Po e vure para meje, normal që do ta...

  Panorama
  1.3K views
 • 0:15

  Tifo ngacmon gazetaren

  Supersport
  186 views
 • 0:26

  Kthimi ne fushe i Brojes

  Panorama
  5.3K views
 • 0:25

  Goli i dyte i Mesias

  Panorama
  702 views