Pavlloja 100 vjecari qe sfidon me moshen e tij

Vloranews
0 views
Published on Nov 12, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:58

  Konyaspor-Vanspor

  Supersport
  69 views
 • 1:04

  Goli I Arsenalit

  Panorama
  654 views
 • 0:47

  Merr fund “telenovela” mes Donaldit dhe Beatrix, shkëmbejnë puthjen e parë në buzë

  Panorama
  464 views
 • 0:42

  Perla nga futbolli i salles

  Supersport
  348 views
 • 0:28

  Goli i Sadikut

  Supersport
  18 views
 • 0:28

  Goli i Sadikut

  Panorama
  528 views
 • 1:17

  Tifozet e Everton kunder drejtuesve

  Supersport
  58 views
 • 8:38

  “Bora Zemani është bërë gjysmë robi’’/ Fituesi i ‘Big Brother’ bën deklarata të forta edhe për Donald Veshajn: S’ka ndodhur ndonjëherë në histori që...

  ViralAlbania
  1.2K views
 • 3:37

  Kënga e re e Fifit emocionon banorët

  ViralAlbania
  916 views
 • 5:00

  “Të janë thyer të dyja krahët”- Plas sherri mes Arjola Demirit dhe Antonela Berishës: Ti je sorrë!

  ViralAlbania
  74 views
 • 5:00

  “Të janë thyer të dyja krahët”- Plas sherri mes Arjola Demirit dhe Antonela Berishës: Ti je sorrë!

  Panorama
  8 views
 • 0:45

  Çdo qytetar mbi 18 vjeç mund të marrë dozën e tretë nëse ka kaluar 6 muaj nga...

  ViralAlbania
  13 views
 • 0:07

  "Mos ma prek b*then"- Sabiani i fut duart Beniada Nishanit: Po e vure para meje, normal që do ta...

  Panorama
  1.4K views
 • 0:15

  Tifo ngacmon gazetaren

  Supersport
  191 views
 • 0:26

  Kthimi ne fushe i Brojes

  Panorama
  5.4K views