Kokainë e heroinë në shtëpi, arrestohen gjyshja dhe 21-vjeçarja shqiptare nga policia italiane

JOQ Albania
0 views
Published on Nov 11, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:43

  I moshuari rrëzohet papritur në dysheme, mjeku heq maskën dhe i ofron frymëmarrje artificiale

  JOQ Albania
  283 views
 • 1:22

  Ariu mbipeshë urren dietën e tij të re, bën "naze" me ushqimin

  JOQ Albania
  405 views
 • 0:33

  Traktati i miqësisë në 2004/ Rama “ngatërroi” në Moskë Islamin me Bashën, reagon PD: Nuk kursen asnjë shpifje

  Panorama
  233 views
 • 0:37

  Meta gati spotin për 2 marsin

  NOA
  59 views
 • 0:56

  Magji e zezë në "Liqenin e Farkës"

  JOQ Albania
  8.2K views
 • 4:54

  Nga kontrolli i serave në atë të tuneleve, policia aksion në të gjithë vendin

  NOA
  40 views
 • 0:59

  "Jam kinez dhe mund të kollitem në fytyrën tënde", kënga e reperit bën xhiron e rrjetit

  NOA
  248 views
 • 0:41

  Shoqerohet në Spital me ambulancë...

  JOQ Albania
  11.2K views
 • 0:49

  Vajzat zihen me njëra tjetrën

  Viral Videos
  2 views
 • 0:49

  Sherr vajzash

  JOQ Albania
  7 views
 • 1:46

  “Tërbohet” Vidal, gati të përleshet me tifozët e Napolit

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:34

  +18/ “Spec i kuq dhe i mbushur”- E veshur me tanga dhe lëvizje provokuese, Kejvina Kthella ndez rrjetin me videon hot

  Panorama
  2.2K views
 • 0:11

  Sherr në Durrës

  JOQ Albania
  53.5K views
 • 0:59

  Britmat e të afërme në ngjarjen e ndodhur, Durrës.

  JOQ Albania
  45.3K views