I dënuar nga Italia me 6 vite burg, kapet trafikanti i drogës

NOA
0 views
Published on Nov 11, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  "Rama Ik"/ Ilir Vrenozi ia thotë "copë" Taulant Ballës, ai qesh nga zori dhe largohet

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 0:05

  Gjuajtja e Seferit me kokë

  Panorama
  86 views
 • 0:37

  Kral gol 2-1

  Panorama
  75 views
 • 1:03

  Rastet e Çekisë

  Panorama
  41 views
 • 1:22

  Provokime ndaj Muriç

  Panorama
  36 views
 • 0:36

  Gol çekia

  Panorama
  51 views
 • 1:18

  Goli anuluar

  Panorama
  26 views
 • 0:05

  Jankto rast

  Panorama
  24 views
 • 0:34

  Goli i Manajt

  Panorama
  142 views
 • 0:45

  Nuhiu gol

  Panorama
  202 views
 • 0:20

  Rrahmani

  Panorama
  36 views
 • 0:30

  Goli i dytë i Andorrës

  Panorama
  221 views
 • 0:10

  Kishin shkuar për të kryer inspektimin e një aksidenti, makina e policisë përfshihet në një tjetër incident

  JOQ Albania
  828 views
 • 0:04

  Gjuajtja e Ismajlit

  Panorama
  320 views
 • 0:21

  gol shqiperi andorra

  InfoKosova
  49 views