Fsiuff - Shoferet

Fsiuff
0 views
Published on Nov 10, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:43

  era istrefi

  InfoKosova
  0 views
 • 0:20

  tifozet

  Panorama
  16 views
 • 0:12

  stadium

  Panorama
  29 views
 • 0:16

  Rast i Anglise

  Panorama
  35 views
 • 0:19

  tifozet anglez

  InfoKosova
  28 views
 • 2:35

  Tahirit s’i ndahet shpirti nga skena/ Këndon me Aurela Gaçen: Si s’më lanë të qetë

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 1:07

  TKZ DHE PLISAT ATMOSFERA

  Panorama
  587 views
 • 0:29

  anglia kosova

  InfoKosova
  56 views
 • 0:19

  63f64

  Panorama
  1.1K views
 • 1:07

  tifozet

  Panorama
  1.9K views
 • 0:45

  Goli i Anglise

  Panorama
  204 views
 • 0:16

  Gjuajtja e Stërling

  Panorama
  78 views
 • 0:46

  Juliana Pasha kendon himnin

  Panorama
  96 views
 • 0:08

  qente

  Panorama
  112 views
 • 1:9

  Linda na prezanton makinën e saj kabriolet dhe super interesante!

  InfoKosova
  158 views