Fsiuff - Shen Valentini 2017

Fsiuff
0 views
Published on Nov 10, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:33

  “Kushte si në Afrikë, tarifat si Amerikë”/ Policia përleshet me studentët tek "Qyteti Studenti", qytetari: I kapën prej fyti

  JOQ Albania
  301 views
 • 1:00

  Ishte me shpejtësi, makina përplaset me bordurën në Milot-Mamurras

  Panorama
  148 views
 • 6:25

  Olsian Cela kandidati per kryeprokuror flet per gjendjen e sistemit dhe mangesite- Godasim vetem te dobetit

  Panorama
  246 views
 • 10:00

  Olsian Cela flet per arrestimet dhe platformen e tij

  Panorama
  222 views
 • 1:9

  Martesa përfundon në sherr, pamjet përfundojnë në rrjet! Çifti padit hotelin

  NOA
  835 views
 • 0:53

  Burri vdes në spital, familjarët: Fajin e kanë mjekët

  JOQ Albania
  127 views
 • 2:48

  Shkelja e ligjit- Fatjona Memcaj tregon friken e saj

  Panorama
  140 views
 • 0:18

  Zbulohen fjalët që pëshpëriti Ronaldo para Sarrit gjatë momentit të zëvendësimit

  JOQ Albania
  166 views
 • 1:02

  Iku nga Top Channel, zbulohet ku do e shohim moderatoren seksi

  NOA
  168 views
 • 1:00

  Rama fton qytetarët te “Skënderbej” më 16 dhe 17 nëntor, çfarë do të ndodhë në shesh

  NOA
  51 views
 • 0:10

  Aksident në Pejë, makina përfundon në lokal. 3 persona dërgohen në spital

  NOA
  140 views
 • 0:05

  Plas keq sherri në Tiranë, të rinjtë me femra në makinë dhunojnë taksistin

  JOQ Albania
  10.7K views
 • 2:41

  E dhunuan e poshtëruan, i moshuari tregon ferrin që përjetoi nga policia: Më tërhoqën zvarrë

  JOQ Albania
  344 views
 • 0:52

  Këto janë fotot e protesës kreative që i hoqën dje autoritetet e komunës së Tetovës

  In7.tv
  2 views