Bien në pranga dy të rinjtë nga Patosi, blutë e policisë u kontrollojnë banesën, ja ç'gjetën në dollap

Lajmifundit
0 views
Published on Nov 10, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:28

  Publikohen pamjet/ Ky është momenti kur Eros Grezda godet me grusht futbollistin kundërshtar

  JOQ Albania
  71 views
 • 0:19

  Shkoi në protestë me automatik dhe veshje ushtarake, i riu kalon i qetë para policisë

  JOQ Albania
  98 views
 • 0:59

  Del jashtë kontrollit situata në SHBA, protestuesit iu vënë flakën makinave luksoze në ekspozitën e “Mercedes Benz”

  JOQ Albania
  735 views
 • 2:07

  Noizy flet për fëmijën e dytë, i ka zgjedhur dhe profesionin

  NOA
  25 views
 • 0:52

  Detaje/ Aksidenti i shumëfishtë, flet dëshmitari: Një makinë përplasi 5 të tjera, janë plagosur 5 persona

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:46

  Ja si u përjetua tërmeti në studion e ‘Opinion’

  NOA
  6.4K views
 • 0:23

  Aksident i shumëfishtë, dyshohet për të lënduar/ Dëshmitari: Njerëzit po qajnë, ambulanca s'ka ardhur

  JOQ Albania
  23.9K views
 • 1:03

  Rinis procesi ndaj bandes shqiptaro-italiane

  JOQ Albania
  195 views
 • 0:40

  Fshatarët gjejnë fëmijën e porsalindur, e kishin varrosur të gjallë

  NOA
  685 views
 • 1:01

  Qeveria shqiptare merr borxh per te shlyer borxhet e vjetra

  JOQ Albania
  9 views
 • 0:10

  VIDEO/ Vajza e re habit kalimtarët në Fier, del shëtitje vetëm me mbathje

  Panorama
  5.3K views
 • 1:07

  Përplasjet e forta në SHBA/ Shikoni momentin kur një burrë i shtrirë në tokë dhe i gjakosur dhunohet nga protestuesit

  Panorama
  485 views
 • 2:40

  Trazira që nuk janë parë në dekada/ Plaçkitje, dhunë e vënie zjarri në shumë qytete amerikane

  Panorama
  336 views
 • 0:10

  Fierakes i rritet temperatura trupore, shëtit me mbathje në rrugë pa komplekse

  JOQ Albania
  181.9K views
 • 0:22

  Aksidenti në lagjen 5 maji, makinat perplasen

  Panorama
  768 views