Show TV

SYRI.net
0 views
Published on Nov 10, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 5:00

  “Të janë thyer të dyja krahët”- Plas sherri mes Arjola Demirit dhe Antonela Berishës: Ti je sorrë!

  ViralAlbania
  0 views
 • 5:00

  “Të janë thyer të dyja krahët”- Plas sherri mes Arjola Demirit dhe Antonela Berishës: Ti je sorrë!

  Panorama
  0 views
 • 0:45

  Çdo qytetar mbi 18 vjeç mund të marrë dozën e tretë nëse ka kaluar 6 muaj nga...

  ViralAlbania
  6 views
 • 0:07

  "Mos ma prek b*then"- Sabiani i fut duart Beniada Nishanit: Po e vure para meje, normal që do ta...

  Panorama
  257 views
 • 0:15

  Tifo ngacmon gazetaren

  Supersport
  98 views
 • 0:26

  Kthimi ne fushe i Brojes

  Panorama
  3.4K views
 • 0:25

  Goli i dyte i Mesias

  Panorama
  658 views
 • 0:19

  Goli i Mesias

  Panorama
  898 views
 • 0:24

  Goli i Ibres

  Panorama
  1.4K views
 • 0:13

  Kjaer le fushen me barelë

  Panorama
  370 views
 • 0:32

  Gjuajtja e Manajt

  Panorama
  1.1K views
 • 1:36

  Spektakli nga Ronaldinho

  Supersport
  210 views
 • 1:17

  Goli i Lautaro Martinez

  Panorama
  336 views
 • 0:12

  Traversa e Lautaro Martinez

  Panorama
  277 views
 • 0:24

  Goli i Galjardinit

  Panorama
  335 views