Stërvitja e Kombëtares

SYRI.net
0 views
Published on Nov 9, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 8:56

  Vatikani akuzohet se mban të fshehur një makinë kohe

  NOA
  208 views
 • 2:01

  Policia, FNSH dhe RENEA në 69 pika kontrolli në të gjithë vendin, 9 të arrestuar për drogë dhe armë

  NOA
  10 views
 • 0:12

  Goli i Merkos 3

  Panorama
  694 views
 • 0:06

  Goli i Merkos 2

  Panorama
  779 views
 • 0:08

  Goli i Merkos 1

  Panorama
  1.1K views
 • 1:22

  Cikloni “pushton” Greqinë/ Ishuj pa energji, pemë të rrëzuara, rrugë të përmbytura… Shikoni pamjet

  Panorama
  1.0K views
 • 0:21

  Cikloni alarmon Greqinë, mbyllen shkollat

  NOA
  989 views
 • 1:52

  PRA TANI ËSHTË “VERBOTEN” TË FLASËSH PËR GEORGE SOROS!

  JOQ Albania
  273 views
 • 4:49

  Ministria e Arsimit zbulon platformën për zhvillimin e orëve mësimore online, ja manuali i përdorimit për mësuesit

  Panorama
  94 views
 • 0:28

  Cikloni “pushton” Greqinë/ Ishuj pa energji, pemë të rrezuara, rrugë të përmbytura... Shikoni pamjet

  Panorama
  1.4K views
 • 0:9

  Goli i Berishes

  Panorama
  0 views
 • 0:12

  Zbulohen te gjithe te ftuarit e puntates se pare te "Shiko Kush Luan"

  News31
  1 views
 • 1:51

  Dëshmia tronditëse e policit tek Infektivi: Pacientët i zgjedhin që kur vinë se kush do shpëtojë, fmbahen me ditë në morg

  JOQ Albania
  5.2K views
 • 1:02

  Goli i Admir Mehmedit

  Panorama
  729 views
 • 1:40

  Goli i tretë

  Panorama
  542 views