Aksidenti Vlore

SYRI.net
8 views
Published on Nov 9, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:16

  Rast i Anglise

  Panorama
  9 views
 • 0:19

  tifozet anglez

  InfoKosova
  15 views
 • 2:35

  Tahirit s’i ndahet shpirti nga skena/ Këndon me Aurela Gaçen: Si s’më lanë të qetë

  JOQ Albania
  921 views
 • 1:07

  TKZ DHE PLISAT ATMOSFERA

  Panorama
  514 views
 • 0:29

  anglia kosova

  InfoKosova
  49 views
 • 0:19

  63f64

  Panorama
  928 views
 • 1:07

  tifozet

  Panorama
  1.6K views
 • 0:45

  Goli i Anglise

  Panorama
  193 views
 • 0:16

  Gjuajtja e Stërling

  Panorama
  72 views
 • 0:46

  Juliana Pasha kendon himnin

  Panorama
  96 views
 • 0:08

  qente

  Panorama
  109 views
 • 1:9

  Linda na prezanton makinën e saj kabriolet dhe super interesante!

  InfoKosova
  156 views
 • 0:27

  Të veshur si policë, 5 persona kapen në kufi me drogë

  NOA
  40 views
 • 0:31

  Puthje pasionante dhe kërcim, Genta Ismajli del publikisht me të dashurin

  NOA
  651 views
 • 3:28

  Veprimi i kësaj vajze të verbër me autizëm i la të gjithë pa fjalë

  NOA
  51 views