Kur lulishtja plotëson çdo nevojë të qytetarëve...

Vloranews
0 views
Published on Nov 9, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:36

  “Atë e marrin për të tallur b*thën!”/ Iliri bën deklaratën e fortë për banorin e ri të shtëpisë

  ViralAlbania
  3 views
 • 0:35

  “Bëjnë 800 euro këpucë”/ Plas debati mes Antonelës dhe Monikës: Si shkelen gjërat e tjetrit kështu

  ViralAlbania
  130 views
 • 0:44

  Banorët zbulojnë planin “djallëzor”, dallojnë Romeon e veshur si Donaldin. Ja reagimi i Beatrix

  Panorama
  334 views
 • 0:54

  “Ishte plani jot” Romeo futet ne shtepi si Donaldi dhe i drejtohet Ilirit

  Panorama
  283 views
 • 0:01

  Filips kunder Ibra dhe Kesi

  Panorama
  8.0K views
 • 0:16

  Goli i De Paul

  Panorama
  90 views
 • 0:12

  Goli i Korrea.mp4

  Panorama
  104 views
 • 0:29

  Kartoni i kuq i Uendell

  Panorama
  249 views
 • 0:13

  kartoni i kuq i Karrasko.mp4

  Panorama
  376 views
 • 0:23

  Goli i Asensios

  Panorama
  1.6K views
 • 0:45

  Sherri Barela-Militao

  Panorama
  2.4K views
 • 0:17

  Goli i Grizman

  Panorama
  246 views
 • 0:10

  Goli i Origi

  Panorama
  517 views
 • 0:31

  Milani kerkon penallti

  Panorama
  0 views
 • 0:16

  Rasti i Bareles

  Panorama
  1.1K views