Finalizohet Operacioni Policor i koduar ''Rekrutimi''

NOA
0 views
Published on Nov 9, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:28

  Me fytyrën e mbuluar dhe kokën ulur, del para gjykatës roja i shkollës që përdhunoi të miturën

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:28

  Me fytyrën mbuluar me duar, lihet në “burg” roja i shkollës që abuzoi me të miturën

  NOA
  32 views
 • 5:26

  BDl: Të gjithë nëpunësve administrativë do t’iu njihet arsimit i lartë

  GlobNews
  0 views
 • 0:48

  Iu fut makina në det, burri i dëshpëruar zhytet ta shpëtojë

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:9

  Pamje pas sulmit ne deren e policise Elbasan

  NOA
  203 views
 • 0:13

  Dera e goditur ne policine e Elbasanit

  NOA
  211 views
 • 0:08

  Sulmohet me dhunë drejtoria e policisë Elbasan, dera e rrezuar

  NOA
  146 views
 • 0:08

  Sulmohet me dhunë drejtoria e policisë Elbasan

  NOA
  88 views
 • 0:28

  Publikohen pamjet/ Ky është momenti kur Eros Grezda godet me grusht futbollistin kundërshtar

  JOQ Albania
  267 views
 • 0:19

  Shkoi në protestë me automatik dhe veshje ushtarake, i riu kalon i qetë para policisë

  JOQ Albania
  256 views
 • 0:59

  Del jashtë kontrollit situata në SHBA, protestuesit iu vënë flakën makinave luksoze në ekspozitën e “Mercedes Benz”

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 2:07

  Noizy flet për fëmijën e dytë, i ka zgjedhur dhe profesionin

  NOA
  36 views
 • 0:52

  Detaje/ Aksidenti i shumëfishtë, flet dëshmitari: Një makinë përplasi 5 të tjera, janë plagosur 5 persona

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:46

  Ja si u përjetua tërmeti në studion e ‘Opinion’

  NOA
  6.9K views
 • 0:23

  Aksident i shumëfishtë, dyshohet për të lënduar/ Dëshmitari: Njerëzit po qajnë, ambulanca s'ka ardhur

  JOQ Albania
  24.4K views