Gropa nënujore eksplorohet nga shkencëtarët, habit ajo që gjendet brenda saj

NOA
0 views
Published on Nov 8, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  "Rama Ik"/ Ilir Vrenozi ia thotë "copë" Taulant Ballës, ai qesh nga zori dhe largohet

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 0:05

  Gjuajtja e Seferit me kokë

  Panorama
  84 views
 • 0:37

  Kral gol 2-1

  Panorama
  73 views
 • 1:03

  Rastet e Çekisë

  Panorama
  41 views
 • 1:22

  Provokime ndaj Muriç

  Panorama
  36 views
 • 0:36

  Gol çekia

  Panorama
  51 views
 • 1:18

  Goli anuluar

  Panorama
  25 views
 • 0:05

  Jankto rast

  Panorama
  23 views
 • 0:34

  Goli i Manajt

  Panorama
  139 views
 • 0:45

  Nuhiu gol

  Panorama
  201 views
 • 0:20

  Rrahmani

  Panorama
  36 views
 • 0:30

  Goli i dytë i Andorrës

  Panorama
  218 views
 • 0:10

  Kishin shkuar për të kryer inspektimin e një aksidenti, makina e policisë përfshihet në një tjetër incident

  JOQ Albania
  816 views
 • 0:04

  Gjuajtja e Ismajlit

  Panorama
  318 views
 • 0:21

  gol shqiperi andorra

  InfoKosova
  49 views