Operacioni Tagan

SYRI.net
0 views
Published on Nov 8, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:00

  Psikologia zbulon profilin e një pedofili dhe si e “gjuan viktimën” e tij

  NOA
  31 views
 • 0:21

  Aksidenti i frikshëm në autostradë

  NOA
  672 views
 • 0:50

  NDËRROI JETË NGA SËMUNDJA E RËNDË,RRËFIMI PREKËS BABAI I FUTBOLLISTIT TË NDJERË: NUK KISHTE FRIKË SE DO VDISTE

  NOA
  159 views
 • 0:58

  NDËRROI JETË NGA SËMUNDJA E RËNDË,RRËFIMI PREKËS BABAI I FUTBOLLISTIT TË NDJERË: NUK KISHTE FRIKË SE DO VDISTE

  NOA
  142 views
 • 0:31

  Momenti kur i riu me shpejtësi “sketerrë” çan derën e policisë në Elbasan

  NOA
  3.0K views
 • 0:56

  Unë e mbylla këtë, ministri Lleshaj s'ia thek shumë nga teknologjia

  JOQ Albania
  680 views
 • 0:22

  Nargjile dhe pipza kontrabandë, një i arrestuar në Tiranë, një tjetër në kërkim

  NOA
  48 views
 • 0:28

  Me fytyrën e mbuluar dhe kokën ulur, del para gjykatës roja i shkollës që përdhunoi të miturën

  JOQ Albania
  14.8K views
 • 0:28

  Me fytyrën mbuluar me duar, lihet në “burg” roja i shkollës që abuzoi me të miturën

  NOA
  488 views
 • 5:26

  BDl: Të gjithë nëpunësve administrativë do t’iu njihet arsimit i lartë

  GlobNews
  0 views
 • 0:48

  Iu fut makina në det, burri i dëshpëruar zhytet ta shpëtojë

  JOQ Albania
  7 views
 • 0:9

  Pamje pas sulmit ne deren e policise Elbasan

  NOA
  878 views
 • 0:13

  Dera e goditur ne policine e Elbasanit

  NOA
  1.2K views
 • 0:08

  Sulmohet me dhunë drejtoria e policisë Elbasan, dera e rrezuar

  NOA
  843 views
 • 0:08

  Sulmohet me dhunë drejtoria e policisë Elbasan

  NOA
  599 views