19-vjeçari sarandiot i varur nga filmat me pullë të kuqe: Nisja nga ora 7 e pasdites deri...

NOA
0 views
Published on Nov 7, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:56

  "O k*re, o ndyrsirë!"/ Plas keq sherri mes vajzave, shpulla dhe grushta kokës

  JOQ Albania
  6.2K views
 • 0:24

  Aksident i rende

  JOQ Albania
  403 views
 • 0:18

  Shpërthim në një fabrikë fishekzjarrësh në Turqi, 50 të plagosur

  NOA
  7 views
 • 0:45

  Shperthen fabrika e fishekzjarreve ne Turqi

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 1:38

  Shpërthim në fabrikën e fishekzjarreve, të paktën 50 të plagosur. Ja pamjet

  Panorama
  34 views
 • 0:18

  Meta ia merr valles

  Panorama
  160 views
 • 1:24

  PD denoncon Qeverinë Rama: Largimi i shqiptarëve, alternativa e vetme e Rilindjes

  Panorama
  33 views
 • 0:15

  Bernardo Silva nuk duartroket lojtaret e Liverpulit

  Panorama
  3.3K views
 • 0:13

  ramos penallti

  Panorama
  359 views
 • 0:27

  Nënë e bijë u gjetën pajetë, flet banorja e pallatit: Kisha disa ditë që nuk i kisha parë

  NOA
  8.0K views
 • 0:04

  Kuro rast i shperdoruar

  Panorama
  232 views
 • 0:06

  Pretendimi per penallti i Teutës

  Panorama
  573 views
 • 0:11

  Rasti i Lorenco Vilës

  Panorama
  294 views
 • 0:08

  Tentativa e Todorovskit

  Panorama
  157 views
 • 1:9

  Do të të lëpij këmbët dhe …, “ligjërisht bionde” lexon live mesazhet erotike që merr në inbox

  NOA
  368 views