800 ndeshje me kombetaren

SYRI.net
0 views
Published on Nov 7, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Jahti super-luksoz ankorohet në Portin e Sarandës, habiten qytetarët

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 0:26

  S'përmbahet bjondia nga Shkodra, bën kërcime erotike në mes të rrugës

  JOQ Albania
  13.1K views
 • 1:53

  Big Basta kenga- RAma Ik

  Panorama
  446 views
 • 1:47

  “Mos më prek, nuk ju njoh! E dua policin e vendit tim”/ Haradinaj nuk i bindet policisë së EULEX-it

  JOQ Albania
  28 views
 • 0:42

  Me thirrje “UÇK, UÇK…” dhe me shishe u përcollën zyrtarët e EULEX, nga mbështetësit e organizatës

  JOQ Albania
  9 views
 • 0:37

  Deputeti puth gjoksin e të dashurës gjatë video-konferencës, ndëshkimi i dhënë ndaj tij

  NOA
  380 views
 • 0:34

  Mavraj demtimi horror

  Panorama
  1.0K views
 • 0:27

  Pasojat e shiut ne Rrugen e Kavajes

  NOA
  300 views
 • 0:06

  Pasojat e shiut ne rrugen e Elbasanit

  NOA
  241 views
 • 1:00

  Gara shpejtësie, 181 km/h, çfarë ndodhi gjatë natës në rrugën Tiranë-Elbasan

  NOA
  42 views
 • 0:53

  “Ça s'na dëgjuan veshët, e kurrë s'na i panë sytë”- Grida Duma ironizon Ramën: Tetë vjet me projekte 3D. Bëni kujdes nga...

  Panorama
  106 views
 • 0:58

  ramaKëlliçi: Mashtrimet e Ramës nuk janë më alternativë për shqiptarët

  Panorama
  1 views
 • 0:15

  Vrasja e 71-vjeçarit në Elbasan, si i priti gazetarët gruaja e tij

  NOA
  540 views
 • 0:9

  Sulmohen me thike disa persona prane zyrave te Charlie Hedbo

  News31
  2 views