Laboratori i drogës në Padova

SYRI.net
0 views
Published on Nov 7, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:28

  Goli i Sadikut

  Supersport
  0 views
 • 0:28

  Goli i Sadikut

  Panorama
  159 views
 • 1:17

  Tifozet e Everton kunder drejtuesve

  Supersport
  15 views
 • 8:38

  “Bora Zemani është bërë gjysmë robi’’/ Fituesi i ‘Big Brother’ bën deklarata të forta edhe për Donald Veshajn: S’ka ndodhur ndonjëherë në histori që...

  ViralAlbania
  835 views
 • 3:37

  Kënga e re e Fifit emocionon banorët

  ViralAlbania
  717 views
 • 5:00

  “Të janë thyer të dyja krahët”- Plas sherri mes Arjola Demirit dhe Antonela Berishës: Ti je sorrë!

  ViralAlbania
  68 views
 • 5:00

  “Të janë thyer të dyja krahët”- Plas sherri mes Arjola Demirit dhe Antonela Berishës: Ti je sorrë!

  Panorama
  7 views
 • 0:45

  Çdo qytetar mbi 18 vjeç mund të marrë dozën e tretë nëse ka kaluar 6 muaj nga...

  ViralAlbania
  13 views
 • 0:07

  "Mos ma prek b*then"- Sabiani i fut duart Beniada Nishanit: Po e vure para meje, normal që do ta...

  Panorama
  1.0K views
 • 0:15

  Tifo ngacmon gazetaren

  Supersport
  180 views
 • 0:26

  Kthimi ne fushe i Brojes

  Panorama
  4.7K views
 • 0:25

  Goli i dyte i Mesias

  Panorama
  691 views
 • 0:19

  Goli i Mesias

  Panorama
  944 views
 • 0:24

  Goli i Ibres

  Panorama
  1.4K views
 • 0:13

  Kjaer le fushen me barelë

  Panorama
  380 views