I marrin mallin dhe i vënë gjobë, fjalët e qytetarit të rrëqethin mishin: Po ha bukë, nuk po vjedh

JOQ Albania
0 views
Published on Nov 7, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Meta ia merr valles në Dibër, publikon video

  NOA
  55 views
 • 0:56

  Shpërndante drogë në qytet, pranga 35-vjeçarit që është edhe subjekt i OFL-së

  NOA
  0 views
 • 0:11

  Sula gol

  Panorama
  185 views
 • 1:35

  “Qëndroni në shtëpi me dritare të mbyllura” Alarm maksimal në qytete. Çfarë po ndodh!

  NOA
  77 views
 • 0:11

  Broja gjen golin e parë në Holandë/ Futet si zëvendësues dhe shënon

  NOA
  201 views
 • 0:14

  Goli i Brojes

  Panorama
  3.2K views
 • 0:06

  Goli i pare ne Serine A

  Panorama
  457 views
 • 0:15

  Adrola Dushi emocionohet nga surpriza

  News31
  415 views
 • 0:13

  Pamje të reja/ Vijon paniku në Greqi, stuhia godet ashpër ishullin, shkakton dëme të shumta 2

  JOQ Albania
  806 views
 • 0:15

  Pamje të reja/ Vijon paniku në Greqi, stuhia godet ashpër ishullin, shkakton dëme të shumta 1

  JOQ Albania
  942 views
 • 1:23

  teuta tirana

  Panorama
  0 views
 • 0:27

  Skenderbeu-Vllaznia

  Panorama
  2.1K views
 • 2:49

  alban hoxha emiljano musta

  Panorama
  388 views
 • 1:15

  bojkoti

  Panorama
  1.9K views