Ngjarja e Sarandës, fqinji: Vajza s'u përdhunua, e ëma donte ta martonte me një tjetër

JOQ Albania
0 views
Published on Nov 6, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:44

  Korçë, makina ‘’çan’’ rrethimin e oborrit të lokalit dhe hyn në magazinë

  NOA
  1 views
 • 0:25

  Protesta për vdekjen e Floyd, makina e policisë merr përpara turmën e njerëzve të irrituar

  NOA
  186 views
 • 0:18

  Gjashtë të arrestuar në Tiranë, të akuzuar për vepra të ndryshe

  NOA
  47 views
 • 0:26

  Policia tenton te hyje mes protestuesve me makine ne SHBA

  JOQ Albania
  11.7K views
 • 0:28

  Protestat ne SHBA, situata

  JOQ Albania
  4.5K views
 • 0:29

  Policia amerikane futet me kuaj mes turmes

  JOQ Albania
  3.5K views
 • 2:57

  Mrekullia në Suedi/ 27 vjeçarja nga Vlora lind teksa ishte në koma, zgjohet pas 20 ditësh

  NOA
  80 views
 • 1:43

  'Mbeta i llahtarisur”, Cani- Kur u them beni gati valixhet, ju e merrni per shaka

  NOA
  169 views
 • 0:38

  Seks në mes të ditës pranë lojërave të fëmijëve, çifti pasionant në telashe

  NOA
  4.4K views
 • 0:24

  Sekuestrohet droge ne Kapshtice

  JOQ Albania
  208 views
 • 0:33

  Gjyshja 103-vjeçare mposht koronavirusin, feston me birrë të ftohtë

  NOA
  34 views
 • 0:24

  Kamioni me drogë në Kapshticë, policia del me deklaratë: 4 të arrestuar, 3 në kërkim

  NOA
  73 views
 • 2:29

  Ambasada e SHBA: Reformat e suksesshme në drejtësi mbështeten te gjyqtarët e rinj, po i trajnojmë

  NOA
  11 views
 • 0:30

  Gerta Heta merr mesazhin surprizë nga i shoqi në emocion, nuk i mban lotët

  NOA
  427 views
 • 0:12

  Hap Shazamin në tualet, habitet kush këngëtare shqiptare i del

  JOQ Albania
  10.9K views