Sekuestron 39 kilogram kanabis sativa në Vlorë e Sarandë

NOA
0 views
Published on Nov 6, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:19

  tifozet anglez

  InfoKosova
  0 views
 • 2:35

  Tahirit s’i ndahet shpirti nga skena/ Këndon me Aurela Gaçen: Si s’më lanë të qetë

  JOQ Albania
  698 views
 • 1:07

  TKZ DHE PLISAT ATMOSFERA

  Panorama
  357 views
 • 0:29

  anglia kosova

  InfoKosova
  36 views
 • 0:19

  63f64

  Panorama
  654 views
 • 1:07

  tifozet

  Panorama
  1.1K views
 • 0:45

  Goli i Anglise

  Panorama
  181 views
 • 0:16

  Gjuajtja e Stërling

  Panorama
  68 views
 • 0:46

  Juliana Pasha kendon himnin

  Panorama
  92 views
 • 0:08

  qente

  Panorama
  106 views
 • 1:9

  Linda na prezanton makinën e saj kabriolet dhe super interesante!

  InfoKosova
  154 views
 • 0:27

  Të veshur si policë, 5 persona kapen në kufi me drogë

  NOA
  40 views
 • 0:31

  Puthje pasionante dhe kërcim, Genta Ismajli del publikisht me të dashurin

  NOA
  641 views
 • 3:28

  Veprimi i kësaj vajze të verbër me autizëm i la të gjithë pa fjalë

  NOA
  50 views
 • 0:38

  Me shpejtësi 173 km/h dhe manovra të rrezikshme, çfarë ndodhi gjatë natës në Tiranë-Elbasan

  NOA
  71 views